Spedytor przy przywozie FCL/LCL

Poszukaj i znajdź swoją pracę w TSM Niemcy z Hamburga!

Jako pracownik poszukujemy najbliższego możliwego terminu na.

Spedytor w imporcie FCL/LCL

Od 12 lat TSM jest z powodzeniem działającą międzynarodową firmą spedycyjną z siedzibą we freeporcie w Hamburgu, który jest jednym z największych portów na świecie.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest organizacja frachtu morskiego i lotniczego na całym świecie w zakresie importu i eksportu towarów.

TSM-Stellenanzeige

Wymagania:

Twoje zadania:

  • Gute Englischkenntnisse zwingend erforderlich
  • Mindestens 5 Jahre Berufserfahrung als Speditionskaufmann / Speditionskauffrau
  • Erweiterte Kenntnisse in der Zollabfertigung (Atlas)
  • Routinierter Umgang mit der MS-Office Standardsoftware (Excel, Word, Office)
  • Erfahrung mit dem Programm Cargosoft
  • Guter Umgang mit Menschen
  • Erfahrung mit Umgang von Anspruchsvollen Kunden
  • Loyalität, Pünktlichkeit, Teamfähigkeit, Organisationsfähigkeiten
  • Erfahrung im Verkauf (Seefracht/Luftfracht)
  • Obsługa klienta, obsługa klienta
  • Obsługa przesyłek importowych Fracht morski FCL/LCL
  • Odprawa celna w systemie Atlas
  • Obsługa istniejącego klienta
  • Kontakt z firmami spedycyjnymi i urzędami celnymi
  • Obsługa dokumentów
  • Rozliczenia

Czy to brzmi dla Ciebie interesująco?

Następnie prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne na adres.info@tsm24.de.
TSM Germany GmbH
z. Hd. Herrn Marek Makowski
Wilhelm Iwan Ring 9
21035 Hamburg

Formularz zapytania

Zapytanie
Wypełnij formularz zapytania. Będziemy następnie dostępne.

Usługa oddzwaniania

Serwis telefoniczny
Wypełnij naszego serwisu telefonicznego. Będziemy wtedy zadzwonić na żądanie.

Sieć

Sieć
Kliknij, aby zobaczyć nasze sieci, które porty są obsługiwane przez TSM.

Partnerzy:Apollo Cargo Alliance
Import z Chinwołowe import-ArgentynaFracht morski Hamburg Bangkok
Um unsere Website für Sie zu verbessern, erfassen wir anonyme Nutzungsdaten. | Mehr zum Datenschutz